Raweks jest polską marką obecną na rynku od 2003 roku, wyspecjalizowaną w produkcji tekstylnego obuwia dziecięcego. Obuwie RAWEKS spełnia wymagania dobrego obuwia dla dzieci, większość modeli posiada certyfikat zdrowa stopa. Zapiętek w tylnej części usztywnia piętę dziecka, lekkie i miękkie materiały zapewniają swobodę ruchów. Firma Raweks dba o wygodę i komfort najmłodszych użytkowników, a także o nowoczesne i ciekawe wzornictwo produktów.
Model Leon 60 to bardzo wygodne papcie, w których wykorzystano materiały najwyższej jakości. Te granatowe kapcie są idealnym wyborem dla małych chłopców, którzy uwielbiają komfortowe i urokliwe obuwie do noszenia w domu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, te kapcie łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Kapcie Raweks z motywem misia to nie tylko obuwie, ale także element zabawy i wyobraźni. Dziecko może sobie wyobrazić, że idzie na przygodę razem z uroczym misiem na stopie. To może stanowić bodziec do twórczej zabawy i rozwijania wyobraźni.
- Szarą podeszwę kapci charakteryzuje nie tylko trwałość, ale także antypoślizgowość. Dzięki temu kapcie zapewniają pewność i bezpieczeństwo dziecku podczas poruszania się po różnych rodzajach podłóg. Elastyczna podeszwa pomaga w naturalnych ruchach stopy, co jest istotne dla zdrowego rozwoju małego stopy.
- Mocny rzep Zapięcie na rzep to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie kapci, nawet małym rączkom. Dziecko może samodzielnie regulować dopasowanie kapci, co wpływa na rozwijanie umiejętności samodzielności.
- Elastyczna, antypoślizgowa i wyprofilowana podeszwa ułatwia chodzenie i zabawę. Usztywniana tylna część buta stabilizuje piętę. Cholewki wykonane z przewiewnych materiałów tekstylnych.
Wszystkie te cechy sprawiają, że obuwie firmy Raweks to Butynalata a ich noszenie to prawdziwa przyjemność.
Rozmiar | Długość wkładki (cm) |
---|---|
20 | 13 |
21 | 13,5 |
22 | 14 |
23 | 15 |
24 | 15,3 |
25 | 15,7 |
26 | 16 |