Zwrot towaru

Możesz wymienić lub zwrócić obuwie kupione w sklepie butynalata.pl.
 
Wymiana
Możesz wymienić towary kupione w sklepie butynalata.pl. Sprawdź na naszej stronie, czy rozmiar na który chcesz wymienić jest dostępny i napisz do nas maila z informacją na co chcesz wymienić otrzymane obuwie - sklep@butynalata.pl. 
 
Zwrot
Możesz zwrócić towary kupione w sklepie butynalata.pl. Poinformuj nas o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru.
 
Gdzie odesłać
Paczkę ze zwracanym obuwiem możesz odesłać do nas kurierem, paczką Poczty Polskiej lub dostarczyć osobiście. Ty ponosisz koszty zwrotu przesyłki do nas.
Aby dokonać zwrotu do paczkomatu, należy tak samo jak w przypadku zwykłego zwrotu, zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu, odszukujemy pozycję „ZWROTY TOWARÓW” – możemy wprowadzić zwrot na całe zamówienie bądź na jego część. Następnie wybieramy sposób zwrotu towaru. W tym właśnie miejscu zaznaczamy „Skorzystam z przesyłki zwrotnej opłaconej przez sklep” – co oznacza wybór paczkomatu. Koszt takiej przesyłki to 9,83 zł, a kwota ta zostanie odjęta od Państwa zwrotu. Punkt dostarczenia przesyłki to: ul. Grunwaldzka 70; 41-945 Piekary Śląskie – ten adres pojawia się automatycznie. Po uzupełnieniu numeru konta bankowego i zatwierdzeniu dokumentu zwrotu przejdziemy do szczegółów zwrotu – należy kliknąć w okno „Wydrukuj zgłoszenie zwrotu”. W dokumencie oprócz podsumowania, na ostatniej stronie znajdować się będzie etykieta nadawcza do paczkomatu.
 
J&J Shoes Distribution Janusz Bromis
ul. Grunwaldzka 70
41-945 Piekary Śląskie
 
Uwaga
Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Jeśli konieczność zwrotu wynika z naszej winy, oczywiście pokryjemy jego koszt, zwracając pieniądze na Twoje konto.Formularz odstąpienia do pobrania:

Formularz odstąpienia.doc

 

Formularz odstąpienia .pdf

  
Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 181 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-17
Bardzo polecam, wszystko w jak najlepszym porządku! Ekspresowa wysyłka!
2024-02-15
Wszystko w porządku! Buty jak na zdjęciu:)
pixelpixelpixelpixel