Wkładki do butów City Comfort od Coccine - idealny produkt dla wymagających!

2021-07-20
Wkładki do butów City Comfort od Coccine - idealny produkt dla wymagających!

Wkładki do butów z serii Comfort City zostały zaprojektowane nie tylko z najwyższej jakości materiałów, ale również przez specjalistów w tej dziedzinie. Jakie są zalety ich użytkowania?

Konstrukcja wkładek do butów z serii Comfort City COCCINE

Konstrukcja wkładek do butów z tej serii jest bardzo złożona.

  1. Wierzchnią warstwę stanowi tkanina welurowa, która nie zatrzymuje w sobie wilgoci, jest trwała, a co najważniejsze korzystnie wpływa na higienę wewnątrz buta.
  2. Kolejną warstwą jest pianka MEMORY FOAM inaczej nazywana pianką z pamięcią kształtu. Zastosowania pianki MEMORY we wkładkach bardzo podnosi komfort użytkowania. Charakterystyczną cechą pianki jest duża sprężystość, na nacisk reaguje ugięciem i zachowuje przez jakiś czas pamięć tego kształtu. Później wraca do swojego pierwotnego kształtu. Technologia ta jest szczególnie wskazana dla osób o bardzo wrażliwych stopach, chorujących na cukrzycę, czy też mających problem z układem krążenia.
  3. Sprężysta pianka poliuretanowa (PU) stanowi trzecią warstwę. Jej zadaniem jest amortyzacja i pochłanianie wstrząsów. Warstwa ta jest odporna na pleśnie i grzyby, co jest bardzo ważne w zachowaniu higieny stóp.
  4. Ostatnią warstwę stanowi termoformowalna pianka, wykonana z bardzo ściśliwego materiału. Dzięki wyżłobionym kanalikom jest przewiewna.

Wkładki do butów Coccine

Zalety wkładek do butów z serii Comfort City COCCINE

Wkładki Coccine zostały anatomicznie ukształtowane i prawidłowo układają stopę w bucie. Zapewniają wsparcie dla łuku podłużnego stopy, posiadają peloty pod łukiem poprzecznym oraz poduszki pod ostrogą piętową, co zapobiega zmęczeniu mięśni stóp i nóg, w szczególności w klasycznych sneakersach na grubej, płaskiej podeszwie. Przez cały dzień miękko otulają stopy.

  • Dodatkowo, te produkty od COCCINE nadają się do mycia i prania w niskich temperaturach, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w higienicznej czystości.
  • Grubość wkładki: 5-8 mm
  • Wkładki występują w trzech wersjach rozmiarowych:

WKŁADKI COCCINE CITY COMFORT SNEAKERS LINE 36-39

Wkładki z tej serii w rozmiarach 40-43

WKŁADKI COCCINE CITY COMFORT SNEAKERS LINE 44-47

Można je docinać do pożądanego kształtu i wielkości.

Wygodne wkładki do butów City Comfort

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 279 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Sprawna obsługa, szybka dostawa i poczucie bezpieczeństwa w kwestii zakupów. A buty super, bo dopasowane do stóp z dużym wyzwaniem.
2024-04-12
Jestem zadowolona .Buty dobrze wykonane ,warte swojej ceny .Polecam :)
pixelpixelpixelpixel